Ara
  • Hümeyra Yasmin

Kaşmir Kirpik Orjinal Yapıştırıcısı online Satışta

En son güncellendiği tarih: 3 Kas 2019

Uzun zamandır üzerinde çalışmakta olduğumuz laboratuar testleri ve sertifikaları tamamlanan yapıştırıcımız artık online satışta

Kirpik yapıştırıcılarındaki en önemli hussus yapıştırıcının dayanıklılığı ve hızıdır.

Bu hussus yapıştırıcının içeriğindeki kimyasal bileşimle ve bu bileşiğin ortam nem ve ısında gösterdiği davranıştan kaynaklanır.

Uzun dönem yaptığımız analiz ve verilerle ülkemiz nem ve ısı koşullarında çalışan biz daha iyisini geliştirene kadar şimdilik en iyi çalışan formüldeki yapıştırıcıyı ürettirdik.

Hem kuruma süresi , hem esnekliği, hem de dayanıklılığı ülkemiz nem ve ısı koşullarında yapıştırıcımızın optimaldir

Başarımızın sırrı olan bu yapıştırıcıyı sizler için hava almayan paketlerde satışa sunduk

Ürünümüz hem klasik hem volume uygulamalar için uygundur

Başarınıza başarı katacak Kaşmir Kirpik Yapıştırcıları ; Yeni nesil polimer Kaşmir Kirpikler dışında, eski nesil insan saçı hammadeli ipek kirpik, sentetik mink kirpiklerle de mükemmel uyumda çalışır.

Kaşmir Kirpik yapıştırıcılarımızın sektöre hayırlı olmasını dileriz #kaşmirkirpik #kaşmirkirpikyapıştırcısı #ipekkirpikyapıştırcısı24 görüntüleme0 yorum

© 2016 Davud Yasmin ( Sayfa Tasarımı, web design) Yasal Uyarı :" Kasmir Kirpik web siitesinde paylaşılan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, yasal düzenlemeler uyarınca reklam, teklif vb. teşkil etmez. Sitede sunulan bilgiler hakkında Davud Yasmin sorumluluk kabul etmez. Bu sitede paylaşılan bilgiler  ve sair diğer tüm verileri Davud Yasmin'in yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır. Bu siteyi ziyaret edenler , yukarıda yer alan şartları kabul etmiş sayılır.

KAŞMİR KİRPİK TESCİLLİ MARKADIR. Marka Tescil No:2017/ 69814

Tüm hakları saklıdır.

n11.com-Logo.jpg
trendyol-2019-hedefi-150-buyumek-1408191
hepsiburada-entegrasyon.jpg
gittigidiyor-logo-yeni-940x470.jpg
IMG_6580.PNG

Kaşmir Kirpik şimdi tüm profesyonel online satış sitelerinde satışta