Kaşmir Kirpik ULTRA

TÜRKİYE'NİN EN İNCE KİRPİĞİ

0.03 mm

Kaşmir Kirpik Ultra Dünya üzerindeki mevcut kirpikler içindeki en ince ve en hafif kirpik . Sadece 0.03 mm kalınlığında hemde Kaşmir. Yumuşaklığını siz düşünün .Özellikle mega volume demet yapanlar için birebirdir Kaşmir Kirpik Ultra, üst sınıf Kirpik uygulayıcılarının vazgeçemeyeceği bir ürün olacak.

 

Kaşmir Kirpik Ultra %100 el yapımı kirpiklerdir. Kaşmir Kirpik Ultra Kirpikler ;Türkiye’de ilk defa kullanılan olan özel kalıntı bırakmayan özel çek yapıştır strip teknolojisine sahiptir. Bu şekilde çoklu kullanıma uygundur. Yapışkanlığını kolayca kaybetmez. Buna karşın yapıştığı yerde iz bırakmaz Kaşmir Kirpik Ultra çok özel 3D dizaynlı şık koruma kutusu ile C,D kıvrım mix kutu olarak satışa sunulmuştur. Mix kutular 8-14 arası boyları içerir. Detaylı bilgi için whatsapp 054343283443 .

Çek- Yapıştır Strip Teknolojisi şimdi Kaşmir Kirpik Ultra'da

                       ÇEK-YAPIŞTIR STRİP Yepyeni bir teknoloji. Kirpik Striplerin tekrarlı kullanımlarında gözlenen yapışkanlığının azalması tutmaması veya stripin yırtılması yada yapıştığı yerde kalıntı bırakması gibi problemler artık tarih olacak.

                       Yeni teknoloji Çek Yapıştır stripler kullanıldıkça yapışkanlıkları azalmaz gücünü kaybetmez.Esnek yapısı nedeniyle klasik striplere göre 10 kat daha dayanıklıdır ve kolayca yırtılmaz .Bu yeni strip dizaynını İlk kez Kaşmir Kirpik Ultra kutularında satışa sunacağız. Detaylı bilgi için whatsapp 05434328342 www.kasmirkirpik.net.

© 2016 Davud Yasmin ( Sayfa Tasarımı, web design) Yasal Uyarı :" Kasmir Kirpik web siitesinde paylaşılan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, yasal düzenlemeler uyarınca reklam, teklif vb. teşkil etmez. Sitede sunulan bilgiler hakkında Davud Yasmin sorumluluk kabul etmez. Bu sitede paylaşılan bilgiler  ve sair diğer tüm verileri Davud Yasmin'in yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır. Bu siteyi ziyaret edenler , yukarıda yer alan şartları kabul etmiş sayılır.

KAŞMİR KİRPİK TESCİLLİ MARKADIR. Marka Tescil No:2017/ 69814

Tüm hakları saklıdır.

n11.com-Logo.jpg
trendyol-2019-hedefi-150-buyumek-1408191
hepsiburada-entegrasyon.jpg
gittigidiyor-logo-yeni-940x470.jpg
IMG_6580.PNG

Kaşmir Kirpik şimdi tüm profesyonel online satış sitelerinde satışta