Kaşmir V Kirpik. Kaşmir V kirpik, kendinden bir önce çıkan Y kirpikler gibi, göze 3 boyutlu çok doğal bir görünüm veren kirpiklerdir. Özel dizaynı olan bu polimer kirpiklerin, en önemli özelliği, şeritten ayrılırken V demetler şeklinde otomatik olarak gelmesidir. Bu da uygulayıcının demet oluşturma ile zaman kaybetmesini engellemekte, işlemi kolaylaştırmaktadır.

Uygulama tekniği çok basittir. Kirpiği şeritten ayırırken ucundan tutup çekmeniz yeterlidir.Kirpiklerin V şeklinde demetler halinde geldiğini göreceksiniz. Sonrasında kirpiği yapıştırıcıya değdirip uygulamayı yapabilirsiniz.

Kaşmir V kirpikle C, D kıvrım 0.07 mm mix kutular olarak satışa sunulmuştur

© 2016 Davud Yasmin ( Sayfa Tasarımı, web design) Yasal Uyarı :" Kasmir Kirpik web siitesinde paylaşılan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, yasal düzenlemeler uyarınca reklam, teklif vb. teşkil etmez. Sitede sunulan bilgiler hakkında H. Yasmin güzellik salonu/ Hümeyra Yasmin sorumluluk kabul etmez. Bu sitede paylaşılan bilgiler  ve sair diğer tüm verileri H.yasmin Güzellik salonu / Hümeyra yasmin'in yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır. Bu siteyi ziyaret edenler , yukarıda yer alan şartları kabul etmiş sayılır.

KAŞMİR KİRPİK TESCİLLİ MARKADIR. Marka Tescil No:2017/ 69814

HÜMEYRA YASMİN H.YASMİN TESCİLLİ MARKADIR. Marka Tescil No:2013/22401 Hyasminbeauty ve Logo Tescilli Markadır : Marka Tescil No:2015/80662 Tüm hakları saklıdır.

n11.com-Logo.jpg
trendyol-2019-hedefi-150-buyumek-1408191
hepsiburada-entegrasyon.jpg
gittigidiyor-logo-yeni-940x470.jpg
IMG_6580.PNG

Kaşmir Kirpik şimdi tüm profesyonel online satış sitelerinde satışta