Kaşmir

V

Kirpik

Göze doğal  3 boyutlu görünüm veren kirpik

Kaşmir V Kirpik. Kaşmir V kirpik, kendinden bir önce çıkan Y kirpikler gibi, göze 3 boyutlu çok doğal bir görünüm veren kirpiklerdir. Özel dizaynı olan bu polimer kirpiklerin, en önemli özelliği, şeritten ayrılırken V demetler şeklinde otomatik olarak gelmesidir. Bu da uygulayıcının demet oluşturma ile zaman kaybetmesini engellemekte, işlemi kolaylaştırmaktadır.

Uygulama tekniği çok basittir. Kirpiği şeritten ayırırken ucundan tutup çekmeniz yeterlidir.Kirpiklerin V şeklinde demetler halinde geldiğini göreceksiniz. Sonrasında kirpiği yapıştırıcıya değdirip uygulamayı yapabilirsiniz.

Kaşmir V kirpikle C, D kıvrım 0.07 mm mix kutular olarak satışa sunulmuştur

© 2016 Davud Yasmin ( Sayfa Tasarımı, web design) Yasal Uyarı :" Kasmir Kirpik web siitesinde paylaşılan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, yasal düzenlemeler uyarınca reklam, teklif vb. teşkil etmez. Sitede sunulan bilgiler hakkında Davud Yasmin sorumluluk kabul etmez. Bu sitede paylaşılan bilgiler  ve sair diğer tüm verileri Davud Yasmin'in yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır. Bu siteyi ziyaret edenler , yukarıda yer alan şartları kabul etmiş sayılır.

KAŞMİR KİRPİK TESCİLLİ MARKADIR. Marka Tescil No:2017/ 69814

Tüm hakları saklıdır.

n11.com-Logo.jpg
trendyol-2019-hedefi-150-buyumek-1408191
hepsiburada-entegrasyon.jpg
gittigidiyor-logo-yeni-940x470.jpg
IMG_6580.PNG

Kaşmir Kirpik şimdi tüm profesyonel online satış sitelerinde satışta