top of page

Super Bonder

Kirpik Yapıştırıcı Güçlendiricisi

Yepyeni bir teknoloji  Türkiye'de ilk  kez siz kirpik uzmanları ile buluşuyor

Özellikle sıcak yaz aylarında erken kirpik dökülmeleri, gözde oluşan yanma  ve müşterilerinizin aynı gün duş alma , spor yapma gibi aktivitelerini kısıtlama probleminize çözüm üretecek bir ürün 

8BDFE51C-698C-49FF-B091-1A640B131220.JPG

Süper Bonder ile artık uygulama yaptırdıktan 30 dk sonra , duş alabilir, aynı gün spor salonuna gidebilirsiniz. Yepyeni teknoloji yapıştırıcı güçlendirici ile yapıştırcıya esneklik kazandırılmakta ve kirpikle olan bağlarının güçlendirilmesi ve hemen kopması önlenmektedir. Bu ürün yapıştırcıyı beyazlatmadan hızlı bir şekilde polimerize olmasını sağlar.

Ayrıca polimerizasyon sırasında çıkan dumanı hapsederek. tahrişi ve işlem sonrası gözde yanmayı önler. Ayrıca kirpikle yapıştırıcı bağlantı bölgesini kapladığı için sudan korumaya gerek kalmaz. 

Kullanım şekli: Kirpik uygulamasının bitimini takiben 2 dk sonra Super Bonderi uygulayabilirsiniz. İşlem uygulamasını yaparken 1-2 damla microbrush üzerine damlatılır.        Kirpikte sadece yapıştırıcı ile kirpiğin temas ettiği alana uygulanır. Uygulama sonrası ortalama 3 dk kuruması için beklenir.

9E664A62-B505-4F60-A085-DD478CC20846.JPG

Önemli not: Kirpikleri kurutma işleminde eğer nanomist kullanıyorsanız. nano misteri Super Bonder'ın tamamen kuruması sonrasında kullanınız 

bottom of page